در خونه گلی غذا‌ها بسته به فصل و تازه صرفأ برای شما میهمانان عزیز تهیه و سرو می شود و از شما دعوت می‌کنیم برای کسب تجربه جدید از آوردن مواد غذایی صنعتی خصوصأ چیپس و پفک و نوشابه‌های گازدار خودداری فرمایید.

امکان انتخاب نوع غذا از طرف میهمانان فقط در هنگام رزرواسیون وجود دارد.

خونه گلی بر این است تا به میهمانان گرامی تجربه‌ای جدید از سفر را خاطر نشان سازد و لذا صرفاً اجاره خانه بدون وعده‌های غذایی میسر نمی‌باشد، در این راستا میهمانان زحمت آشپزی در خونه گلی را ندارند و در صورت احتیاج به رژیم غذایی خاص لطفأ هنگام رزرواسیون هماهنگ کنند.

تجربه چشیدن طعم غذاهای محلی به سبک خونه گلی بدون اقامت میسر می باشد. لطفأ از پیش رزرو بفرمایید.

اغلب مواد اولیه در خود محل تهیه شده و بومی میباشند مانند برنج تک شالی تک خرمن، انواع لبنیات و سبزیجات محلی که توسط زنان محلی کاشت و تولید میشوند. غذاها همگی بومی بوده و بر اساس نسخه های قدیمی غذاهای خانگی منطقه می باشند. آب آشامیدنی از چشمه کوه های اطراف تهیه میشود.

در ضمن غذاهای خونه گلی بسته به فصول سال دارند در بهار و زمستان متفاوت می باشند. در بهار باقالی پلو با ماهی دودی و پنیر برشته به همراه سیر تازه، در تابستان میرزاقاسمی تهیه شده با بادمجان دودی به همراه ماهی شور و سیر تازه ، سبزی و ماست محلی و یا باقالاقاتوق و حتی ترش واش با ماهی دودی به عنوان مزه ، در فصل پاییز و زمستان ماهی سفید تازه صید شده به صورت مالا و یا گردویج ( شکم پر) و ترش تره و یا دیگ تره، فسنجان با مغز گردوی ارگانیک جنگلی، رب انار ترش محلی و گوشت گوساله محلی بخشی از غذا ها می باشند.

برای صبحانه شیر تازه محلی، پنیر محلی، مربای خونگی، عسل ارتفاعات منطقه و تخم مرغ و مغز گردوی محلی سرو می گردد. تلاش می کنیم حداقل یک وعده نان خانگی با آرد گندم سبوس دار ارگانیک آسیاب سنگی شده را به میهمانان تقدیم نماییم

به جمع دوستان ما در فیس بوک بپیوندید     Read reviews on TripAdvisor
کليه حقوق اين سايت برای شرکت تعاونی کاسپین ترک محفوظ مي‌باشد. ۱۳۹۸